• Wpisów:142
 • Średnio co: 17 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 11:25
 • Licznik odwiedzin:84 638 / 2511 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 28 lipiec 2014r, trzydziesty piąty uśmiech odhaczony.


xoxo vera.
 

 "Przytulę Cię i szepnę Ci do uszka, że Cię kocham"

_____________________________________________________
26 lipiec 2014r, trzydziesty czwarty uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
 

 Całe życie idziesz sama. Dajesz radę, bo przecież jesteś silna. Na początku nie zwracasz uwagi na to, że kogoś potrzebujesz. Zauważasz, że przyjaciółki znajdują sobie wsparcie wśród drugiej płci - osoby, które są w stanie wszystko dla nich poświęcić. I coś się w Tobie zmienia.

Zaczyna Ci czegoś, kogoś brakować - ramion, które przytulą, ust, które pocałują, oczu, które będą na Ciebie patrzeć z miłością. Brakuje Ci kogoś, kogo mogłabyś pokochać.

Nagle pojawia się on. Miesza Ci w głowie, sercu, wywraca Twoje życie do góry nogami. Bronisz się przed tym, ale to jest od Ciebie silniejsze. Znalazł sposób, żeby uzależnić Ciebie od niego i teraz nie możesz bez niego żyć. Każdy dzień przynosi coraz większą tęsknotę, coraz więcej uczuć.

Pierwsze problemy, zawodzenia, rozczarowania. A jednak pokonujecie te przeszkody.

Każdy dzień zaczyna się i kończy jedną myślą - on. I tak żyjesz, dzień po dniu. Uśmiechasz się, a jednak wiesz, że tylko do jednej osoby chciałabyś się uśmiechać, z jedną rozmawiać, śmiać się, a nawet kłócić. Robić wszystko, ale z tą jedną konkretną osobą. Być przy niej cały czas.

Jednak każdego pieprzonego dnia uświadamiasz sobie, że to nie będzie możliwe. Nawet jeśli będziesz się starać nie wiadomo jak to i tak się to nie uda. Już się nawet z tym pogodziłaś.

A jednak tkwisz w tym, bo wiesz że tą osobę nie zastąpi Ci nikt inny.
_____________________________________________________
25 lipiec 2014r, trzydziesty trzeci uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 

.

ODPOWIEDNIO MOTYWUJĄCE ;>

♥ W sumie jest dobrze. Mogłabym narzekać, wymyślać sobie jakieś problemy na siłę, ale po co? Gdy będzie źle, będę na bieżąco wszystko naprawiać, a teraz mam zamiar cieszyć się tym co mam.

♥ Kupić sukienkę na wesele o jeden rozmiar za małą - czyli jak schudnąć w miesiąc.

♥ Ooo chciałam coś zmienić w sobie i dlatego pozbyłam się swojego naturalnego koloru włosów. Teraz ogólnie są ciemniejsze, a w słońcu wpadają w fiolet. W sumie polubiłam ten kolor.

♥ Zaryzykować i dostać odrobinę szczęścia, czy postawić na bezpieczne rozwiązanie?

_____________________________________________________
23 lipiec 2014r, trzydziesty drugi uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
 

 

*A Ty nie pytaj co u mnie, bo wiem, że chuj Cię to pewnie, co nie?*
Bonson/Matek.

________________________________________________________________
Wiedziałam że to się skończy, że skończy się bardzo szybko. Byłam tego świadoma od początku.
To po co w to brnęłam? Po to aby cierpieć tak jak robię to teraz.

Nie wiem na co liczyłam. Na to, że tym razem wszystko się ułoży, że nie będzie łez? Myślałam, że dojrzałam, że teraz będzie inaczej. A ja znowu zachowuję się tak samo jak kiedyś, głupie nadzieje... W sumie sama mam to, na co zasłużyłam? Mogłam choć raz zaryzykować i zrobić to czego naprawdę chcę, choć tak bardzo się tego boję i tak bardzo mnie to przeraża. Ale teraz już za późno : )

- Przepraszam.

- Nic mi po 'przepraszam'.


: )
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 

łooooooo ponad 38000 odwiedzin! dziękuję! ♥

Co u mnie? Pada. Poza tym jest w miarę okej, choć w sumie nie czuję do końca tych wakacji. Może to dlatego, że ciągle pogoda nas nie rozpieszcza? Choć z jednej strony pada, a z drugiej jest duszno, że ludzie ledwo żyją. Nonsens. Słońce poproszę.

Dlaczego ludzie plotkują? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jedna osoba wymyśli sobie coś w główce, przekaże dalej i tak to działa. Ludzie wierzą w coś co jest kłamstwem i postrzegają nas kreując sobie w głowie własny obraz naszej osoby, lecz nieprawdziwy. Dlaczego oni to robią?
 • awatar Rozczarowana .. ;c: Gratki .. ;)
 • awatar fruo: nie mam pojęcia, ale wychodzi mi to już uszami -.-
 • awatar Perfekcjonistka .: Masz świetnego bloga dlatego ludzie tutaj zaglądają . Ja również nie czuję aury tych wakacji :/ praca, spanie, praca spanie i ciagle taka karuzela życia. Ahh ci ludzie lubią zmyślać sobie nie stworzone rzeczy i gadać na nie swój temat mają nudne zycie kochana Nudne !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 


" Uwielbiam Cię, więc dla mnie jesteś idealna : ) "
Kazaliście mi myśleć pozytywnie, więc myślę. Nie mam zamiaru się załamywać, bo tu nie o to chodzi, prawda? Niektóre rzeczy bolą, ale gdyby nie ten ból to nie czułabym, że żyję.

Staram się naprawić niektóre relacje z ludźmi, choć w sumie zadziwia mnie fakt jak wszystko się popsuło. To co miało być "na zawsze" teraz nie jest nic warte. Rozczarowania.

Odeszliście ode mnie, więc nie dziwcie się, że na was już nie czekam.

xoxo. vera.
 • awatar Hopeless †: " Staram się naprawić niektóre relacje z ludźmi, choć w sumie zadziwia mnie fakt jak wszystko się popsuło. To co miało być "na zawsze" teraz nie jest nic warte. Rozczarowania " - Nauczyłaś się ufać to teraz naucz się cierpieć. True
 • awatar BlueAndYellow: dobrze powiedziane "na was już nie czekam."
 • awatar Paskuda...: tytuł <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 

.


*Brak ciepła drugiego człowieka. Upatrzona w suficie belka.*
/ PIH.

Sama z własnej woli odtrącam od siebie wszystkich. Nie chcę, aby ktokolwiek rozmawiał ze mną, pisał, tęsknił za mną, wiązał jakieś plany, bądź czuł coś do mnie. NIE CHCĘ TEGO. DUSZĘ SIĘ TYM.
Dlaczego oni nie potrafią zrozumieć, że ja potrzebuję odpoczynku od tego całego chaosu?

Z drugiej strony czuję się jakbym się zatracała w tym wszystkim. Rozklejam się w najmniej odpowiednim momencie, a potem muszę odpowiadać na setki pytań. Rzecz jasna tego nie robię. Nie chcę, nie potrafię. Stoję obok i wbijam paznokcie w dłonie, aby zabić ten ból. Nonsens.

xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
/ KALI.


Coraz bardziej się pokazuję, otwieram, a inni to wykorzystują. Usłyszeć, że jestem bardzo wrażliwa - bezcenne. Dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej? To wszystko ma nade mną ogromną kontrolę. Przekonałam się o tym niedawno, gdy nie mogłam nad sobą zapanować.

- Co się stało?

- Nic.

Mimo wszystko się uśmiechamy. Tak łatwo ukryć ból za maską uśmiechu. Jest dobrze? Powinno.


: )
 • awatar DARK TERRITORY: Jaka ładna łąka!!! :D :p A co do samej wrażliwości to nie jest ona aż tak zła lecz najlepsza jest taka umiarkowana bo nadwrażliwców życie coś nie chce rozpieszczać. Poza tym jak ktoś jest wrażliwy jak jakaś mimoza to ciągle dołuje się tym co powinien olać, puścić w niepamięć i mieć radochę z tego co ma tu i teraz. Life is brutal. Trza być twardym i egoistycznym draniem bo inaczej inni Cię zjedzą.
 • awatar Oko za oko, aż wszyscy oślepną.: jaka ladniutka :D
 • awatar fruo: zgadzam się :<
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 "Po wielu latach poczucia niespełnienia w pracy Bronnie Ware w końcu znalazła zajęcie, które sprawiało jej przyjemność. Zajęła się opieką nad umierającymi ludźmi i spędziła na tym wiele lat. Po jakimś czasie udało jej się stworzyć listę rzeczy, których żałowali ludzie leżący na łożu śmierci. Lista zdobyła dużą popularność i jest czymś nad czym każdy z nas powinien się zastanowić."


*Żałuję, że nie miałem odwagi żyć tak jak ja chciałem, a nie tak jak inni tego ode mnie oczekiwali.*
Tego ludzie żałowali najczęściej. Kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jego życie dobiega końca, uświadamia sobie jak wiele z jego marzeń nie udało się spełnić. Większości ludzi umiera z myślą, że nie udało im się zrobić wielu rzeczy przez to, że podjęli takie a nie inne decyzje.

*Żałuję, że tak ciężko pracowałem.*
To można było usłyszeć od każdego pacjenta płci męskiej, którym Bronnie się opiekowała. Wszyscy z nich żałowali, że wpadli w wir pracy i nie wystarczająco dużo czasu poświęcali żonie oraz dzieciom. Kobiety również wspominały o tym, jednak jako, że większość z nich była ze starszego pokolenia jedynie nieliczne zarabiały na rodzinę.

*Żałuję, że nie miałem odwagi aby wyrazić swoje uczucia.*
Wiele osób tłumi swoje prawdziwe uczucia tylko po to aby żyć w zgodzie z innymi. W rezultacie prowadzili przeciętne życie i nigdy nie stali się tym kim naprawdę chcieli. Wiele chorób rozwija się właśnie z takiego żalu i goryczy.

*Żałuję, że nie zostałem w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi.*
Wielu pacjentów nie doceniało starych znajomości aż do ich ostatnich tygodni życia. Niestety ciężko było po latach namierzyć tych przyjaciół. Wielu z nas tak bardzo skupia się na swoim życiu, że zaniedbuje nawet najlepsze przyjaźnie. Dopiero świadomość szybkiej śmierci sprawia, że za nimi tęsknimy.

*Żałuję, że nie pozwoliłem sobie być szczęśliwym.*
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że szczęście to wybór. Trzymają się swoich starych nawyków i przyzwyczajeń, nie pozwalając na odrobinę zaskoczenia. Przyzwyczajamy się do rzeczy i sytuacji, które dobrze znamy. Strach przed zmianami ma powstrzymuje nas od robienia rzeczy, które naprawdę byśmy chcieli robić.

Te pięć rzeczy może być dla nas przestrogą. Nie popełniajmy tych samych błędów co inni.

_____________________________________________________
03 lipiec 2014r, trzydziesty pierwszy uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 "Nie szukam niczego na siłę, by potem nie żałować, że znowu to zgubiłem"
/HuczuHucz.30 czerwiec 2014r, trzydziesty uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
 

 
/ PIOTR ROGUCKI ♥

."Więc nabieram dystansu, wiem, że Ty chcesz mieć mnie na wyłączność. To będzie trudne - wczesna dorosłość. Znów szukam siebie, w ustach miękkich jak pierze. Nie wierzę im po prostu, nic nie przebije tego co było kiedyś. Mówię prosto z mostu i nie ma ludzi którym umiem zawierzyć. Każda się zastanawia - nadal - czemu o sobie nie mówię nic, to nie jest prosta sprawa."

/ MAM NA IMIĘ ALEKSANDER ♥


♥ Jeeejj, wreszcie wakacje. Nie wiem czy wam równie szybko jak mi minął ten rok szkolny. Bo każdy z moich znajomych ma takie samo odczucie. Czy było źle? Raczej nie. Mam fajną klasę, nauczyciele także nie są najgorsi. Także pierwszą klasę LO skończyłam ze średnią 4.3 nie wysilając się za bardzo.

♥ Na razie planów na wakacje brak, oprócz tego że postanowiłam ich nie marnować i ogarnąć sobie jakąś pracę. W sumie za mną już półtora miesiąca pracy, także nie jest źle.

♥ Ogarnęłam siebie. Po prostu już niczego od nikogo nie oczekuję. Widzę, że to czasami odbija się to na ludziach, ale co mam na to poradzić? Czy zawsze muszę się wszystkimi przejmować? Przez to tylko cierpię. A jeśli nikogo przy sobie nie będę zatrzymywać na siłę, ten ktoś bez problemu odejdzie, gdy będzie chciał i tak będzie najlepiej. Nawet już nie odczuwam rozczarowania z tego powodu. Wcześniej nie mogłam sobie poradzić z sytuacją w której się znalazłam. Dusiłam się uczuciami, którymi mnie obdarzali inni. Potrzebowałam oddechu od tego wszystkiego i teraz, gdy się od tego odcięłam jest dobrze.

JEST GENIALNIE, NAJLEPIEJ!
28 czerwiec 2014r, dwudziesty dziewiąty uśmiech odhaczony.

xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
.


" Nie myśl, że wszystko moje już masz, nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał
Może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chcę... "

_____________________________________________________

Przeszłość boli. Boli także świadomość, że to co było już minęło. Boli, gdy zrozumiesz, że zostałaś zastąpiona przez kogoś innego, że stałaś się tylko kołem zapasowym. Ale trzeba się z tym pogodzić. Nie wolno stawać w miejscu i ciągle rozdrapywać tych samych ran. Dlaczego mam upadać ciągle z tego samego powodu? Przecież życie biegnie dalej, a ja wciąż i wciąż chwytam się tego co już minęło. Przecież to głupie, prawa? DOŚĆ. Od dzisiaj żyję tym co mam.xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 

20 czerwiec, piątek, moje urodziny.

Żyję już całe 17 lat.

wow.


Chciałam od tego wszystkiego uciec, choć na kilka dni. Nie wiem co myślałam, że mi się to uda? Ale przed tym wszystkim, przed całym tym chaosem nie da się uciec. Chciałam go zagłuszyć, zabić, ale i to nie pomagało. To wróciło. I teraz będę musiała odpowiadać na masę pytań, tłumaczyć się dlaczego zrobiłam tak, a nie inaczej. Najgorsze, że ta ucieczka wcale mi nie pomogła.


.
 • awatar Love Forever. †: Ojojoj. Spóźniłam się, no ale lepiej późno niż wcale. Wszystkiego Najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń, nie patrzenie w przeszłość tylko śmiałe życie w teraźniejszości Kochana <3333.
 • awatar Just me <3: Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń <3
 • awatar vera.: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ! ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (20) ›
 

 


DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. JESTEŚCIE NAJLEPSI ♥ !

_____________________________________________

"Nienawidzę ludzi za każde kłamstwo, które musiałem połknąć, żeby teraz nim rzygać"

/BISZ ♥


Wyobraź sobie co byś poczuł, gdyby osoba która mówi Ci, że jesteś dla niego ważną częścią jego życia i na prawdę mu na Tobie zależy, Cię okłamuje. I na dodatek to jest drobne kłamstwo, prawda nawet by Cię nie bolała, może trochę lekko rozczarowała. Ale jednak jest to kłamstwo. Wyobraź sobie, że dziennie masz kilka, kilkanaście takich kłamstw - małych, dużych, ogromnych. Wyobraź sobie jaki ból przynosi Ci świadomość, gdy dowiadujesz się, że kolejny raz się zawiodłaś na tej osobie. Kolejne rozczarowanie. I każde kłamstwo, KAŻDE, zabija zaufanie którym obdarzyłaś tą osobę.

Okropne uczucie prawda?

Tak właśnie się czuję..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
/ ONAR- Gdzieś mam ludzi. Mogą uciekać ; )
- Ja zostanę
- Kiedyś odejdziesz ; )
- No każdy umiera- Nie poznałem Cie
- Dlaczego? Wyglądałam normalnie : )
- No właśnie jakoś tak promiennie
- Hah, do czego doszło, że gdy się uśmiecham to ludzie mnie nie poznają


 • awatar natka wariatka: Co jest Twoim największym marzeniem? - *Być szczęśliwą.* Trzymam kciuki za to abyś była :*
 • awatar Demonologia: '' Utknęło we mnie coś dziwnego i właśnie to nie pozwala mi ruszyć do przodu z pełną prędkością. '' - nic dodać, nic ująć, po prostu idealne. <3
 • awatar Oko za oko, aż wszyscy oślepną.: @Life . ♥: potwierdzam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (19) ›
 

 

05 czerwiec 2014r, dwudziesty siódmy uśmiech odhaczony.Uwielbiam to cudownie uczucie, które teraz mi towarzyszy. Czuję po prostu jakby wszystko w moim życiu miało pójść dobrze. Staram się naprawić jak najwięcej spraw, które zawaliłam przez te miesiące. Naprawić siebie samą i stosunki z ludźmi których zraniłam. Ale wierzę, że mi się uda.

xoxo.
 • awatar ~ cloudmine.: i oto cały klucz! nieraz trudno jest nie porownac sie do superfajnych osob ktore nas otaczaja w codziennym zyciu. trzymam kciuki! :*
 • awatar deimantas: Powodzenia :]
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

.


Odzyskałam spokój w życiu. Nagle wszystko obróciło się o 180 stopni. Gdybym napisała, że jest źle, fatalnie okłamałabym was wszystkich, a ja już nie chcę kłamać. Lepsza bolesna prawda niż kłamstwo prawda? Na niebie świeci słońce i również w moim życiu się ono pojawiło. Pragnę spokoju, stabilizacji, kogoś kto mnie przytuli i powie 'będzie dobrze'. Nie chcę wciąż żyć w tym chaosie, chcę wytchnienia.

Każdego dnia staram się uśmiechać ile się da i jak najwięcej dawać powodów do radości ludziom wokół.
03 czerwiec 2014r, dwudziesty szósty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera

.
 • awatar Hopeless †: Moje życie obróciło się o 180 stopni gdy zaczelam sie zmieniac, chyba uwazam to za najpiekniejszy okres w zyciu, poniewaz zaczelam zyc na sposob ktory nikomu nie pasowal,chaos ♥
 • awatar Nealie.: "dwudziesty szósty uśmiech odhaczony".
 • awatar ~ cloudmine.: jezu, kochana, niech tak bedzie zawsze, usmiech to podstawa!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
---------------------- ☺ ----------------------


Odejścia bolą. Po prostu nie umiesz sobie poradzić ze świadomością, że to co kiedyś wywoływało uśmiech na Twojej twarzy, bezpowrotnie się skończyło. Analizujesz wszystko dokładnie szukając momentu w którym relacja pomiędzy wami zaczęła się psuć. Nie możesz w to uwierzyć, bo przecież to miało wiecznie trwać. W gniewie wypowiadasz myśli, który od dawna kłębiły się w Twojej głowie. Złość Cię rozpiera i dlatego w pierwszym momencie nie dociera do Ciebie to co się stało. Jednak gdy emocje opadają to wszystko w Ciebie uderza. Czujesz jakby Ci się w serce wbijało milion sztyletów, za milion uśmiechów wywołanych przez tą osobę. Łzy, strumień łez i świadomość, że popsułaś coś na zawsze.


Powoli próbuję zapanować nad całym tym chaosem. Schowałam głęboko swoje uczucia i teraz nie potrafię ich odnaleźć. Gdzie się podziałyście kochane? Wróćcie do mnie, proszę.

---------------------- ☺ ----------------------

vera. xoxo.
 • awatar ~ cloudmine.: jesli schowalas jakies uczucia, nie probuj ich odnalezc, utworz nowe, lepsze, radośniejsze i szczesliwsze!
 • awatar Effelinanyna: OCh też tak bardzo tęsknie i chce by wrócił :<
 • awatar vera.: @DARK TERRITORY: wiem o tym ; ))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 


"że to dla Ciebie znaczy coś, obiecaj mi"
_______________________________________________________

Zabierzcie ode mnie wszystkich ludzi. Każdy na swój sposób mnie denerwuje, irytuje.

Ostatnio coraz częściej wpatruję się bezwiednie w jeden punkt, wyłączam myśli. W sumie nawet nie mam czasu by myśleć, a do domu wracam tylko po to, aby się przespać. Zmęczenie, brak chęci. Nie mam nawet sił, aby walczyć o cokolwiek i kogokolwiek. Zadziwia mnie fakt, że wszyscy są dla mnie tak bardzo obojętni. Świat cały jest obojętny. CO ZE MNĄ JEST?: )
 • awatar personal hell: cały świat jest chłodny, obojętny... nie przepadam za ludźmi.
 • awatar vera.: @DARK TERRITORY: No i w sumie wygrałbys zakład, bo mimo że upieram się że wszystkich nienawidzę są takie osoby za które mogłabym wskoczyć w ogień. : )
 • awatar rappeler: Piosnka <3 :))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 

"I krzyczę - 'weź mnie ratuj!' - kiedy patrzysz w moje oczy,
ale nie chcesz tego słyszeć, nic nie mówisz i odchodzisz"


Teraz nagle przestało mieć cokolwiek znaczenie. Dobra - codziennie się coś dzieje, codziennie świat wiruje, jednak ja ciągle zostaję w tym samym miejscu. Ludzie odchodzą, przychodzą a ja patrzę na to obojętnie.

"Dlaczego jesteś taka milcząca?" No właśnie, dlaczego ...

Jaka jest dopuszczalna liczba zawodzeń na jednej osobie?

Chciałabym gdzieś się schować, gdzie nikt mnie nie zauważy i sobie tak żyć. Dlaczego nagle ludzie mają mi tak wiele do zarzucenia albo tak bardzo pragną uśmiechu z mojej strony?.
 • awatar DARK TERRITORY: @vera.: No bo my patrzymy z dwóch różnych perspektyw;)
 • awatar vera.: @DARK TERRITORY: W sumie ani jednej, ani drugiej cechy nie dostrzegłam na tym zdjęciu. : )
 • awatar DARK TERRITORY: Powiem że na tym zdjęciu wyszłaś bardzo ładnie a zarazem trochę tajemniczo ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 

Chcesz? Oddam na chwile Ci me wnętrze,
abyś poczuł sztylet wbity w poczet nieszczęść.


.

Cześć. Pozwól, że opowiem Ci moją historię. Tylko proszę, wysłuchaj mnie do końca, nie przerywaj bo wtedy wyrwiesz mnie z mojego świata i już do tego nie wrócę. Obiecaj mnie zrozumieć, jestem zła - wiem, ale tak samo jak każdy człowiek popełniam błędy. Nie współczuj, litość jest zła, a każdy dostał to, na co zasłużył. I proszę nie płacz, to nie Twoja wina, że to wszystko się stało, że świat jest taki a nie inny. Nic nie rób, tylko usiądź obok mnie, złap mnie za rękę i słuchaj.

Czuję się taka pusta w środku, a jednak pełna. Nie mam uczyć, ale myśli próbują mnie zabić. Wkładam słuchawki na uszy, chcę zagłuszyć wszystko, ale tak się nie da. Wiem, że przed tym wszystkim nie ucieknę, że kiedyś muszę stawić temu wszystkiemu czoła. Jednak... nie wiem czy potrafię.

Tak zostawić to wszystko i uciec daleko stąd.


xo, xo vera

.
 • awatar ~ cloudmine.: uciec, jak najdalej
 • awatar vera.: @Un'Altra Vita: przed niektórymi nie da się uciec
 • awatar Still love ♥: "Chcesz? Oddam na chwile Ci me wnętrze, abyś poczuł sztylet wbity w poczet nieszczęść."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 

.

Czasami przeglądam swojego bloga, czytam wpisy i przypominam sobie wszystko co się stało. Każda sytuacja, każdy wpis pokazuje, że od wakacji się zmieniłam. Tak dużo się stało przez te miesiące. W sumie nie wiem czy to pozytywna, czy negatywna zmiana. Jedni uważają, że tak, drudzy, że nie, bo ludzie to widzą, mówią mi o tym jakbym sama tego nie dostrzegała. Ale przecież ja to wszystko widzę.

"Jaki jest sens w codziennym załamywaniu się i niszczeniu swojej psychiki? Nie lepiej jest wstawać rano i cieszyć się z każdego danego dnia? Życie to metoda prób i błędów. Chodzi o to by brać z niej wystarczająco dobre wnioski by się znowu nie powtórzyły. Co się stało to się nie odstanie, więc pora podnieść dupę z fotela, krzesła czy też łóżka i iść przez z życie z podniesioną głową. Życie jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na dni rozpaczy i dołowań. Żyj tym co masz aktualnie, każdy drobiazg ma znaczenie."
17 maj 2014r, dwudziesty piąty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera

.
 

 
Hmnn, *POMYŚLMY* ,

przecież to wszystko nie jest aż takie złe jak myślimy, że jest. Załamujemy się bo chłopak nas olewa, przyjaciółka zaniedbuje, albo mama nie pozwoli nam iść na dyskotekę. No ale zastanówmy się czy to są PRAWDZIWE problemy. Nie patrzmy ciągle na siebie, lecz spójrzmy na to wszystko co nas otacza - na ludzi, którzy stracili wszystko, nie mających za co żyć, na ludzi nie posiadających ręki, czy nogi utraconych w wypadku, czy też na tych którzy właśnie dowiedzieli się że zostało im pół roku życia. Niekiedy oni są bardziej szczęśliwi niż pozostali, gdyż potrafią docenić to co im zostało, nie narzekają, nie załamują się tylko ŻYJĄ dalej nie poddając się. Więc dlaczego my się poddajemy z powodu błahostek?

Bo walka z samym sobą jest najtrudniejsza.


.
 • awatar Escape from here.: i najpoważniejsza :)
 • awatar Jego50Twarzy: Piękne *_* wpadniesz ?:*
 • awatar Gość: rzeczywiście to przykre że przejmujemy się błahostkami zamiast cieszyć tym co mamy, zdrowiem itd. ale niestety czasami trzeba dostać po tyłku żeby to docenić taka chyba ludzka natura xD albo polska bo podobno jesteśmy przygnębionym narodem :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›