• Wpisów:142
  • Średnio co: 18 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 11:25
  • Licznik odwiedzin:85 206 / 2580 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 


" Wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć, niezależnie od pory...
Ale dzisiaj obiecaj mi jedno, tylko jedno, my nigdy się nie poddajemy. ".

________________________________________________

Majówka zaczęta ogniskiem. Wszystko tak szybko się potoczyło. Czy to byłam ja, czy ktoś inny? Dlaczego to robię? Przecież jeszcze niedawno gardziłam ludźmi, którzy tak postępowali.

bawimy się, bawimy


Tak bardzo alone, kochanie, tylko gwiazdy są koło nas

Widzę światło wśród ciemności, w tunelu. Pozwolisz mi iść w jego stronę?


oooooooooooo ♥

Ogólnie dzisiaj genialna pogoda była. Tylko dlaczego, gdy chciałam się opalać znikło słońce?

I nagle, gdy przestałam o wszystko zabiegać, powoli się układa to co się zepsuło. Wystarczy poczekać prawda? Teraz dla odmiany przestańmy walczyć o wszystkich, usiądźmy i zobaczmy kto zawalczy o nas.

UŚMIECH I DO PRZODU


01 mas 2014r, dwudziesty czwarty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
"Pani doktor, coś mnie zabija, ja nie wiem czemu mówi Pani, że zabijam chyba tu sam siebie"

/ BonsonTo co kiedyś było dla mnie priorytetem w życiu, teraz straciło znaczenie. Wciąż w głowie kłębiła się jedna myśl, cały czas, która tak bardzo niszczyła. Sama przed sobą boję się przyznać, że to wszystko stało się dla mnie tak cholernie obojętne. Przecież jeszcze nie tak dawno to rządziło moim życiem.

Odkąd poukładałam sobie parę rzeczy w głowie jest o wiele lepiej. Na prawdę wszystko zrozumiałam. Zauważyłam też jak bardzo moje życie się zmieniło przez ostatnie miesiące. Boli mnie tylko świadomość, że niektórzy ludzie są tacy, a nie inni. Teraz to tak na prawdę dostrzegłam.


Mimo to niektóre rzeczy zawaliłam. Ale jakoś nie mam ani chęci, ani sił tego wszystkiego naprawiać. Dlaczego wciąż muszę się wszystkim przejmować i dbać, aby było dobrze, żeby wszyscy byli ze mnie zadowoleni? Przecież to moje życie i żyję jak chcę. Nie będę nikogo przy sobie zatrzymywać na siłę, starać się o jego względy, bo kto na prawdę będzie chciał być przy mnie, będzie mimo wszystko.

I GDY PRZESTAŁAM SIĘ PRZEJMOWAĆ JEST TAK PIĘKNIE! ♥

29 kwiecień 2014r, dwudziesty trzeci uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Ty nie mów, że mnie kochasz, to nie ma sensu,
miłość ma gnać w przód, a my stoimy w miejscu.


.

_______________________________________________________

"Zadaję sobie kolejny ból, może tym bólem jesteś Ty? Nie wiem. Nie chce czuć nic. Chce przestać. Nie mogę. Mam dość. Chce krzyczeć, ale nikt mnie nie słyszy. Czy to koniec? Tak. Być może."

Niby dopuszczam do siebie ludzi, jestem z nimi, jednak pozwalam im się poznać na tyle ile chcę. A chcę żeby o mnie wiedzieli bardzo niewiele. Nie potrafię dopuścić kogokolwiek na tyle blisko, aby poznał moją duszę i dlatego tak bardzo cenię ludzi, którzy mimo wszystko są przy mnie i mnie wspierają, choć tak bardzo ich zraniłam i zawiodłam. Ale nie wszyscy zostali. Cóż, takie życie.Znowu wplątałam się w coś przez co cierpiałam długie miesiące. Czemu muszę być taka głupia? Jednak teraz podchodzę do tego trochę inaczej, jestem ostrożniejsza. Nie chcę dopuścić do stanu, gdzie jedno słowo będzie mnie w stanie rozwalić na milion małych kawałeczków.23 kwiecień 2014r, dwudziesty drugi uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

Chcę tu tylko z tobą godnie żyć, bo na oczy widzę tylko ciebie,
A cała reszta to dla mnie nic, magnes zbliża nas do siebie.


.


_______________________________________________________

*CZEŚĆ*

Święta, święta, święta. Oczywiście zaczął się spam życzeniowy na facebooku, jak ja tego nienawidzę. Serio łatwiej skopiować bezmyślnie jakiś wierszyk z internetu niż złożyć życzenia od serca?

Odzyskałam pewną harmonię w życiu. Taka stabilizacja, serio. Dziwi mnie jedynie fakt, że niektóre rzeczy całkowicie mnie nie interesują, w sumie to większość rzeczy. Oddycham bo muszę.

Znowu czuję, że zostałam wciągnięta w tą grę. Zabawę pełną obietnic, wyznań, pustych słów. Ale ostatnio dużo się nauczyłam, nie popełnię znowu tego samego błędu. Nie tym razem.

Nie życzę wesołych świąt. Bo tylko sami możecie sprawić by takie były. Pozdrawiam ; )


19 kwiecień 2014r, dwudziesty pierwszy uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera.

.
 

 


Śpiesz się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Niektórych nie ma tu dziś, jeszcze wczoraj byli z Tobą.


.


_______________________________________________________

Brat mi znowu wyczyścił dysk i znowu wszystko przepadło eh. Znowu zaczynamy od nowa. Ale nie łamiemy się, początki są dobre. Nadal nie mam punktu zaczepiania w swoim życiu, jednak nie zrażam się do tego. Żyję dalej, bo żyć muszę. Ale czy chcę?

Każdy coś ode mnie chce, każdy mi mówi co mam robić, albo potępia moje decyzje. Ale to przecież moje życie, moje błędy. Nie muszę się komu tłumaczyć z tego co robię, prawda?

Teraz całą mnie wypełnia taka pustka. Patrzę obojętnie na to co mnie otacza, na innych. Ludzie odchodzą, zostawiają mnie, ranią, a ja nie czuję nic, nie rusza mnie to kompletnie.

1 : 0 dla świata, przegrałam.
  • awatar ~ cloudmine.: nie przegrałaś, po prostu jesteś swiadoma tego, po co masz sie przejmowac kimś, kto z Ciebie łatwo rezygnuje? Jesteś wyjątkowa, zasługujesz na to aby otaczały Cię szczere osoby, wiec daj szanse odejsc tym, którzy na to zasługują.
  • awatar DARK TERRITORY: Gdyby ktoś wyczyścił mi dysk to chyba zabiłbym, nie wiem tylko czy jego - z wściekłości, czy siebie - z rozpaczy :D Tak, to prawda i dobrze robisz bo jak zaczniesz komuś ze wszystkiego się tłumaczyć to wkrótce Ci ta osoba na głowę wejdzie. Na dole proste pytanie na które trudno dać jakąś konkretną odpowiedź:) I pamiętaj że kiedyś przegrani będą zwycięzcami.
  • awatar My world mysterious and predatory: super wpis
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 


.

" I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem. Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze .. "

__________________________________________________________________

*Łatwo jest być przyjacielem, bo wszystko jest dobrze, trudniej jest nim być, gdy wszystko się wali. Ale gdy ktoś odwraca się od nas, gdy jest źle, kiedykolwiek nim był?*

Tak to już jest. Jesteśmy pewni ludzi dopóki nie przychodzi czas próby. Wtedy też myślimy, że mamy oparcie, bo mamy przyjaciół. Jednak, gdy w nasze życie wkraczają czarne chmury, Ci którzy mieli być 'na zawsze' odchodzą. Zostawiają nas z naszymi problemami, choć wiedzą że one nas przerastają. Patrzą z boku na ten cały chaos nic nie robiąc. Wracają, gdy wszystkie elementy układanki wracają na swoje miejsce, gdy wreszcie wychodzi słońce. I znowu są przy nas. A my naiwni wybaczamy, choć tak wielki ból sprawiło to odejście, bo przecież ich potrzebowaliśmy. Wybaczamy, bo nadal ich kochamy, nadal są dla nas ważni. A w głowie tak głupia myśl 'to moja wina', następnym razem ich nie odtrącę. Ale gdy znowu chmury powracają zauważamy, że oni już się przed tym bronią, uciekają z daleka od nas. A my już zrezygnowani patrzymy na to co się dzieje. Historia lubi się powtarzać. Ale ile razy można wybaczać? Bo przecież kto nas raz zranił i opuścił, zrobi to kolejny raz. Prawda?

*Śmiejesz się ze mną, ale gdy płaczę uciekasz*.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 

- Jesteś szczęśliwa ?

- Tak, po raz pierwszy od bardzo dawna czuję się tak bardzo szczęśliwa. Przestałam liczyć na coś, co i tak mnie nie spotka. Zrozumiałam bardzo wiele rzeczy. Już nie patrzę wstecz, nie rozpatruję przeszłości. Nie skupiam się na tym co jest odległe, tylko na tym co jest tu i teraz. Po prostu szczęście.
Mimo, że dzisiaj jest Prima Aprilis to nie żartuję. Wreszcie wyszło słońce.


01 kwiecień 2014r, dwudziesty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera.

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
.


Będą wspomnienia, oj będą. I SEE FIRE HONEYPierwsze ognisko w 2014r. za mną. Tak bardzo zimno, tak bardzo zaskakująco.
Czy wiedząc, że wszystko tak się potoczy, zrobiłabym to samo?
Znowu dziewczynko popełniasz ten sam błąd, ostatnio żałowałaś. A teraz?


Jak ja uwielbiam słońce, jejku. Ostatnio padało, ale teraz jest pięknie.
Słońce na niebie, słońce w życiu - czego chcieć więcej?


Tak koteczku - wyliż sobie dokładnie tyłek, a potem zajmij się moją nogą.
Na prawdę mi to wcale nie przeszkadza. Bezimienny kot <3


30 marzec 2014r, dziewiętnasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera.

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
/ HuczuHucz.*OKAAAAY*

Słońce, słońce, słońce. Czy może być lepiej?

Poniekąd dostałam to, co chciałam. Jeszcze kilka dni.Jak spędziliście pierwszy dzień wiosny ?

xo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 

.

"Nie wiem po co tyle ran tyle gniewu w nas, nie wiem po co tyle zła życie w cieniu łask. Zadaliśmy ranę, przegraliśmy zrozumiałem. Znam Cię doskonale chociaż nigdy Cię nie znałem."
_____________________________________________________


*BLACK & WHITE & TURQUOISE*

Dzisiaj postanowiłam zrobić taki wpis "życiowy", ze zdjęciami itp. Hah, miałam w głowie pomysł na wpis, jednak teraz wszystko jakby uleciało. No cóż. Ogólnie cały tydzień był zawalony sprawdzianami, kartkówkami. U was też? Pochwalę się, że dostałam 6 z mapy Afryki. Jaka ja mądra.

Wyszło słońce, więc po lekcjach z dziewczynami siedzimy na rynku i się 'opalamy'.

A dzisiaj padał deszcz. A potem było słońce. Po chwili śnieg. I słońce.

Moja siostra mnie opuściła i na kilka dni pojechała do Brukseli. Kogo będę irytować?

Chowam się za okularami bo tak łatwiej, przepraszam Wildness . †

Dzisiaj spaliłam przeszłość. Rzuciłam w ogień i obserwowałam jak płonie.

Zamknęłam też definitywnie jeden rozdział w swoim życiu. Żadnego smutku.

Tak musiało być. To nie miało szanse istnieć, trwać. Łudziłam się tak długo, za długo.

KONIEC15 marzec 2014r, osiemnasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera.

.
 

 

" Słowo ma potężną moc w relacjach międzyludzkich "

a na tym świecie trzeba mieć kogoś, bo inaczej samemu się zwariuje.


- Mój katecheta, dobry jest.

_________________________________________________

Jestem przy Tobie, Ty jesteś ze mną, a jednak daleko ode mnie

uśmiechnij się, nie tylko Tobie zawalił się świat

dasz radę, uśmiechnij się
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 

Jejaaa! Blog ma już 800 dni! OGARNIACIE?

Znowu kolejna setka za mną, wytrwałam.

DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI WAM ZA WSZYSTKO ! ♥

znajomych: 427
obserwujących: 542


Nudy z Manią na matematyce, mam nadzieję, że mnie nie zabije za to zdjęcie.

A to coś po prawej prowadzi tego bloga ; ) Jakiieee dziiiiwne.

xo, xo vera.

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 


I tak jest! ♥

Nie daj sobie wmówić, że nie jesteś piękna.

Każdy jest. Każdy ma piękne serce.I powiedz mi dlaczego jest tak dobrze?

Dlaczego to wszystko minęło, a jednak jest dobrze?

.

08 marzec 2014r, siedemnasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera.

.
 

 
Cała niedziela w Afryce, niedowiary.

Bużumbura, Ndżamena, Dżuba, eee macarena.

Mam takie schizy, że nie wiem jak mam na imię.

Ale lajcik, jutro na 13, we wtorek na 11, środa 13.

Jak ja kocham maturzystów.


Mamy marzec. Marzec jest fajny no nie?

Sama nie wiem dlaczego ...

xoxo vera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
*Oddech Cię boli, jakbyś w krtani miał nóż,
Więc oddychasz powoli, by nie zranić swych płuc.*

/ HuczuHucz.

"Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często."

*A czy wy macie jakieś piosenki, które przywracają wspomnienia?*

Radosne, szczęśliwe, bądź smutne chwile? Jeśli tak, to jakie?

Szkoda tylko, że u mnie są to raczej złe wspomnienia, które bolą.

mimo wszystko jest dobrze


.

26 luty 2014r, szesnasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
/ huczuhucz ♥

.


*Przestań się oszukiwać dziewczyno.*
Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze nie może. Przejrzyj na oczy, mała.

Boże, jaka ja byłam głupia. A może nadal jestem?

Jak mogłam w to wszystko uwierzyć?

Hahaha, głupie obietnice, zobowiązania. Nic nie warte.

Było, minęło. Zamknęłam jeden rozdział w swoim życiu.

" FOREVER. "

"I co kochanie? Złamałeś najważniejszą obietnicę. Obiecałeś mnie nie ranić."
_________________________________________________________________


Z DNIEM DZISIEJSZYM, MAM TO W DUPIE. DZIĘKUJĘ, DOBRANOC.


.

23 luty 2014r, piętnasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
 

 
"Nie wiem po co tyle ran tyle gniewu w nas, nie wiem po co tyle zła życie w cieniu łask,
Zadaliśmy ranę przegraliśmy zrozumiałem, znam Cię doskonale chociaż nigdy Cię nie znałem."


Pierwszy tydzień po feriach za mną.

Oh noł, gdzie moje słońce?

Dobry nastrój, dobre życie.

Jest zadziwiająco dobrze. Ale jak długo?

Jednak kochanie, zabrałeś ze sobą cząstkę mojej duszy. Dbaj o nią, proszę.

.

21 luty 2014r, czternasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
 

 
/ TMK aka Piekielny ♥Z dnia na dzień coraz lepiej. Jak mogłam kiedyś narzekać skoro świat jest piękny?

Dzisiaj tak idealnie było czuć wiosnę, więcej słońca poproszę.

Może i brakuje mi tego jednego, ale nie ma co szukać na siłę. Poczekam.

Uścisk M. napełnił mnie radością na cały dzień. Bezcenne.


*NIECH TO TRWA, NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY*

.

18 luty 2014r, trzynasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
/ wizja lokalna .

Wiecie, bo to jest tak: narzekamy, że dana osoba nie zwraca na nas uwagi, że nas nie zauważa. A czy zrobiliśmy cokolwiek, aby ona nas dostrzegła? Po co układać sobie w głowie miliony scenariuszy, jeśli można to przenieść w świat realny? Działajmy, nie bójmy się. Bo kto wie? Może dana osoba się w nas zakochana? Po to jest życie - żeby działać. Więc działajmy.

W sumie jest dobrze, zadziwiająco dobrze. Zaczynam doceniać, choć najmniejsze rzeczy. Cieszę się z błahostek jak małe dziecko. Nie ma co narzekać, ani się dołować. Dzisiaj cały dzień praktycznie świeciło słońce i było tak pięknie. Pierwszy poniedziałek po feriach - oh noł. Ale cóż, stęskniłam się za dziewczynami (:

Zdjęcia robione z Tosią, Kocham Cię mała. ♥


Jest tak pięknie noooo ♥

.

17 luty 2014r, dwunasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
/ wizja lokalna ."Podczas, gdy ignorujesz ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty dla niej, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewien, czy jeszcze ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta, będzie Twoją na zawsze."

_____________________________________

Yeah, i jest cudownie, piękne, wspaniale, wyśmienicie, genialne.

Nie myślę, nie przejmuję się. Bo i po co? To nie ma sensu.

ŻEGNAJ KOCHANIE, wzięłam swoje serce, wsadziłam do słoika i wyrzuciłam.

Bo to jest tak jak z autobusem - nie ten, to inny. Wystarczy poczekać.

A wiecie czego jedynie żałuję? Że to ostatnie dwa dni ferii, i tyle. END.


15 luty 2014r, jedynasty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
/ huczuhucz.

I tak jest. Serio, na prawdę, poważnie. Czas skończyć coś co było głupie i bezsensu. Ot, takie postanowienie. I tak byłam zabawką, cóż. Jak zwykle z resztą. W sumie myślałam, że będzie gorzej, trudniej, jednak to przychodzi prawie bezboleśnie. Trochę smutno jest - wiadomo, jednak nie mogę czekać na coś, co nigdy nie nastanie. Bo to byłoby niewiarygodnie głupie prawda? A ja przecież jestem taka mądra. Uśmiech i do przodu, nie ma co się dołować. "Jestem sam, ale nie samotny" - jak to kiedyś A. powiedział. I w sumie tak jest.

*14 luty - dzień patrona psychicznie chorych* , miłego święta wam życzę misiaczki.

Hah, a tak wygląda moje serducho, pocięte.

Ogólnie u mnie wczoraj padał śnieg. Wiem, że dużo widać.

I pomyśleć, że teraz nie ma ani płatka śniegu na ziemi. Deszcz.

Młoda wygląda jak przyczajony morderca. Scena niczym z horroru.

Ba dum tss, standardowo zdjęcie nóg. Skarpetki w kropki, taka sytuacja.

________________________________________________________

*MUSZĘ WYTRWAĆ, WIĘC ZNIKAJ, PROSZĘ CIĘ* /huczuhucz.♥


Zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij, zapomnij. DASZ RADĘ.


14 luty 2014r, dziesiąty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
/ miuosh♥


.
.


*NIE MA TU RACJI DLA NAS, SENSU W PLANACH*


W sumie nie wiem po co to wszystko. Plany, marzenia a i tak z tego nic nie wyjdzie. Tylko głupia nadzieja, że może jednak, że może to ma sens.. Ale nie ma co się oszukiwać.

Jestem głupia, poważnie. Jak już myślałam, że wszystko sobie w głowie poukładałam i jest dobrze, to wystarczyło parę słów i ja już mam wątpliwości. No brawo dla mnie.

"Odwyk" na nowo. Zobaczymy jak będę się czuć za 3 dni.

Ale ogólnie jestem pozytywnie nastawiona. Codziennie sobie mówię, że to nie ma sensu i powoli chyba samą siebie do tego przekonuję. Choć jest trudno, bardzo trudno.


"Poczucie bezsilności, kiedy mam poczucie że nie panuję nad niczym, a szczególnie nad swoim życiem. Nienawidzę tak się czuć. Kręcę się bez celu, chodzę z kąta w kąt i myślę, myślę jak wyrwać się z natłoku przytłaczających mnie myśli."


12 luty 2014r, dziewiąty uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
..

.

Tak trochę Soboty w poniedziałek.

----------------♥----------------

Nienawidzę tego, że jak już na coś się nastawię i podejmę jakąś decyzję to nagle dzieje się coś co sprawia, że moje plany i postanowienia diabli wzięli. A myślałam, że wytrwam.

"Odwyk" tak jakby wstrzymany. Dlaczego tak łatwo zmieniam zdanie?

Nie ma to jak pójść spać o 2 i mieć pobudkę o 6. W sumie miłą pobudkę, ale cóż.

Słońce, słońce, słońce a mi się nic nie chce i wszystko mnie boli. Jeszcze tydzień lenistwa.

"Można idealnie posklejać roztrzaskane kawałki, ale gdy robi się to własnymi rękoma, do końca życia będzie się widziało rysy w miejscach dawnych pęknięć."


10 luty 2014r, ósmy uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
..

.

Ta piosenka ma w sobie coś takiego co sprawia, że ciągle i ciągle jej słucham .
K A R M E L O V E . ♥

Ogólnie zmarzłam, bo kto by pomyślał, że w zimie będzie zimno, no nie?

Popatrz mała, ile fałszywych ludzi jest wśród nas. I komu ufać, no komu?

Dzisiaj praktycznie cały dzień na 'odwyku' i o dziwo czuję się dobrze.

Ah no i zostało 25 dni, a czy nogi mogą mniej boleć? Jednak muszę to wytrzymać.

Z serii: vera photographe. DAJCIE MI JUŻ SŁOŃCE NOOOO.


“Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.”


08 luty 2014r, siódmy uśmiech odhaczony.
______________________________________

xo, xo vera . †

.