Wpisy użytkownika vera. z dnia 12 lipca 2014

Liczba wpisów: 1

veralie
 
vera.:
łooooooo ponad 38000 odwiedzin! dziękuję! ♥

Co u mnie? Pada. Poza tym jest w miarę okej, choć w sumie nie czuję do końca tych wakacji. Może to dlatego, że ciągle pogoda nas nie rozpieszcza? Choć z jednej strony pada, a z drugiej jest duszno, że ludzie ledwo żyją. Nonsens. Słońce poproszę.

Dlaczego ludzie plotkują? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jedna osoba wymyśli sobie coś w główce, przekaże dalej i tak to działa. Ludzie wierzą w coś co jest kłamstwem i postrzegają nas kreując sobie w głowie własny obraz naszej osoby, lecz nieprawdziwy. Dlaczego oni to robią?

1.jpg
  • awatar DARK TERRITORY: Jak dobijesz do 100 000 masz duże piwo :D Rzeczywiście, taka duszna pogoda może człowieka dobić. Normalnie jak w jakimś tropikalnym lesie deszczowym:) Ludzie plotkują żeby sami siebie dowartościować. Im mniejszą ma taki jeden z drugim samoocenę tym dłuższy jęzor...
  • awatar Demonologia: gratulacje :) a co do plotek to one niestety zawsze będą :/ nie warto się przejmować innymi ludźmi.
  • awatar rappeler: Też czasami nie czuję tych wakacji , bo jak był rok szkolny to mega upał i utrzymywał się przez dwa tygodnie .. a teraz..? szału nie ma ,dupy nie urywa. a co do plotkowania to tak jest , ja staram się nie wypowiadać w tych tematach w których nie powinnam . niestety są tacy ,którzy żadnej szansy nie przepuszczą żeby na innych "psy wieszać" pozdro.! doobrej pogody! :)
Pokaż wszystkie (11) ›