Wpisy użytkownika vera. z dnia 9 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 1

veralie
 
.

Wyobraźcie sobie, że jestescie mną. Macie 139,2 pkt. i musicie wybrać pomiędzy 3 szkołami:

1 - MATFIZGEO - z tym, że fizyka tak nie bardzo. Szkoła jedna z najlepszych w miescie. Próg wynosi 135pkt. czyli jestescie na samym końcu wsród przyjętych. 5 olimpijczyków, a srednia punktów wynosi ponad 157pkt (przy czym wszyscy mają pasek). Twierdzicie, że nie dacie sobie rady, co jest w sumie baardzo prawdopodobne, jednak rodzice naciskają żebyscie zostali w tej klasie. Ale wy nie chcecie.

2 - MATGEO. Inna szkoła - do której chodzi jedna z waszych przyjaciółek. Próg wynosi 127,2pkt, a srednia punktów wynosi dokładnie tyle ile macie wy. Poziom trochę niższy niż w szkole 1, w której aktualnie jestescie.  Szkoła do której chcieliscie isc na samym początku., a w klasie jest ok 25 dziewczyn. Minusem jest to, że nie ma tam języka, którego chcielibyscie się uczyć, a dużym plusem to, że miesci się obok jednej z galerii.

3 - MATGEOWOS. Szkoła znacznie niższa od tej w której jestescie. Do niej także chodzi jedna z waszych przyjaciółek. Próg wynosi 92,8pkt i udając się tam mielibyscie najwięcej punktów wsród innych. Tutaj z pewnoscią nauka łatwiej by wam szła, wpadałyby lepsze oceny i z pewnoscią mniej czasu spędzalibyscie przed książkami.

I gdybyscie mieli taki wybór to do której ze szkół byscie się wybrały? I dlaczego?
Pomóżcie mi bo już kompletnie nie wiem co robić ..


_______________________________

I druga pomoc. Wiecie gdzie kupię CZARNĄ koszulę?
♥ długi rękaw;
♥ NIE mgiełka;
♥ NIE bardzo dopasowana, więc najlepiej M/L;
Jakis sklep? Cokolwiek?

LICZĘ NA WASZĄ POMOC MISKI♥

xo, xo vera . †

.
  • awatar ♥ olɐqǝodǝıɔɐɥɔ: wybrałabym trzecią szkołę . nie wiem czemu . ale wydawało mi się, że w tej czułabyś się najlepiej .
  • awatar Lost dream: na Tw miejscu wybrałam bym 2 bo 1 bd strasznie ciężko a w 3 niski poziom czyli nie za dużo się nauczysz
  • awatar rapujzbitem: Lepiej jest miec gorsze stopie w 1 niz same 5 w szkole 2 i3 ; )
Pokaż wszystkie (13) ›